rEvolutia Interioara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MONA DIN ORADEA

5 participanți

In jos

MONA DIN ORADEA Empty MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de MONASUNDARY Vin Mar 27, 2009 11:23 pm

flower MONA flower din Oradea.Sunt practicanta yoga I love you de 14 ani,am practicat si QI-QONG,ALCHIMIE SPIRITUALA.AYURVEDA,SI ALTE STIINTE SPIRITUALE ,LICENTIATA STIINTE ECONOMICE,ECONOMISTA,DIVORTATA,FARA COPII.SUNT UN CALATOR IN ACEASTA VIATA SI DORESC SA DARUIESC CAT MAI MULTA IUBIRE,ZAMBETE,IMBRATISARI,CUVINTE SUBLIME TOTUL CU AJUTORUL LUI DUMNEZEU TATAL PRIN VOIA LUI CEA SFANTA. flower
MONASUNDARY
MONASUNDARY
Scriitor

Puncte : 5761

Sus In jos

MONA DIN ORADEA Empty Re: MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de Apolo Vin Mar 27, 2009 11:46 pm

- Ai facut si tu destule, ca si mine. dar asta doar ca sa-ti dai seama cat sunt de inutile toate aceste lucruri. N-aveam dragoste in noi insine. de unde atata dragoste, poate doar nevoie. ca ti-e si frica sa privesti inauntru. Chiar si doar pentru ca sa vedem si sa ne dam seama de lucrul acesta avem nevoie ca Domnul sa ne deschida ochii.

- Dar iata ca acum toate s-au facut noi. intrucat, daca este cineva in Hristos este o creatie noua. cele vechi s-au dus. Toate. Iar dragostea lui Dumnezeu a fost turnata in inimile noastre prin Duhul Sfant care ne-a fost dat. Asa ca acum noi suntem curati din pricina acestui Cuvant care ne-a fost dat. sa nu crezi ca eu spun de la mine aceste lucruri. nicidecum, ca doar n-am innebunit. Hristos Isus DOMNUL vorbeste. Dar este evident ca nu oricine citeste crede/ intelege. si ce daca.. Tot asa mai este scris ca daca cineva nu intelege, sa nu inteleaga. Nu suntem noi raspunzatori de consecinte. Domnul Insusi se va ingriji de toate aceste lucruri. Slava Domnului Isus. Amin.

Apolo
Incepator

Puncte : 5615

Sus In jos

MONA DIN ORADEA Empty Re: MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de noteblu Vin Apr 03, 2009 6:16 pm

Apolo a scris:- Chiar si doar pentru ca sa vedem si sa ne dam seama de lucrul acesta avem nevoie ca Domnul sa ne deschida ochii. ('Basketball')



... sa nu crezi ca eu spun de la mine aceste lucruri. nicidecum, ca doar n-am innebunit. Hristos Isus DOMNUL vorbeste. ('Laughing') Dar este evident ca nu oricine citeste crede/ intelege. si ce daca.. ('Shocked') Tot asa mai este scris ca daca cineva nu intelege, sa nu inteleaga. Nu suntem noi raspunzatori de consecinte. ('Exclamation') Domnul Insusi se va ingriji de toate aceste lucruri. ('Idea') Slava Domnului Isus. Amin.


Parerea ta!
noteblu
noteblu
Timid

Puncte : 5533

Sus In jos

MONA DIN ORADEA Empty Re: MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de George Enea Vin Apr 17, 2009 11:01 am

Bine ai venit Mona! Te imbratisez cu drag si te invit in continuare sa postezi.
Multumesc pentru ca te-ai alaturat acestui forum!
George Enea
George Enea
Admin

Puncte : 5892

Sus In jos

MONA DIN ORADEA Empty Re: MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de Nickolay Joi Mai 07, 2009 11:29 pm

pace si bucurie,mona...si abia astept sa imi daruiesti iubire,zambete,imbratisari...

Nickolay
Nou Venit

Puncte : 5488

Sus In jos

MONA DIN ORADEA Empty Re: MONA DIN ORADEA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum