rEvolutia Interioara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lista participantilor la grupul de rugaciune

4 participanți

In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de George Enea Vin Mar 27, 2009 11:13 am



Ultima editare efectuata de catre George Enea in Vin Apr 17, 2009 11:24 am, editata de 3 ori
George Enea
George Enea
Admin

Puncte : 5901

Sus In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Re: Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de Apolo Vin Mar 27, 2009 11:39 am

George Enea a scris:
Apolo

- Multumesc! bounce

Apolo
Incepator

Puncte : 5624

Sus In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Re: Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de George Enea Vin Mar 27, 2009 11:42 am

Eu sunt cel care trebuie sa multumeasca, pentru sustinerea si ajutorul acordat! Multumesc!
George Enea
George Enea
Admin

Puncte : 5901

Sus In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Re: Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de MONASUNDARY Vin Mar 27, 2009 10:54 pm

MONA flower MULTUMESC DIN SUFLETEL,PT PROPUNERE. flower
MONASUNDARY
MONASUNDARY
Scriitor

Puncte : 5770

Sus In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Re: Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de nicolae_aum Dum Mar 29, 2009 11:35 pm

Prin Gratia Tatalui ceresc sper sa fiu si eu mereu impreuna cu cei ce mediteaza de la ora 23. Si sper ca tot mai multi sa se alature.

nicolae_aum
Incepator

Puncte : 5569

Sus In jos

Lista participantilor la grupul de rugaciune Empty Re: Lista participantilor la grupul de rugaciune

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum