rEvolutia Interioara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caut un Om !

2 participanți

In jos

Caut un Om ! Empty Caut un Om !

Mesaj Scris de adipop Lun Aug 03, 2009 10:24 am

Bună ziua,

Aţi avut şansă în Viaţă să cunoaşteţi un Om ?

Cu tot respectul posibil pun o astfel de întrebare la foarte multe persoane, despre care cred eu, că au ceva de spus....

M-ar interesa să-i cunosc şi eu, pentru că-mi doresc să stau printre astfel de Oameni, printre astfel de Romani. Cu ei doresc să comunic, să colaborez, să fac afaceri, să mă distrez, să căutăm soluţii...şi de ce nu, să incercam să-i ajutam şi pe ceilalţi semeni ai noştri să devină mai buni. Aşa că va rog mult, dacă nu deranjez, să mă puneţi în legătura cu ei.

Multumesc.

Succes şi să aveţi parte de zile pline,
Adrian Pop - Craiova

adipop
Nou Venit

Puncte : 5396

Sus In jos

Caut un Om ! Empty Re: Caut un Om !

Mesaj Scris de George Enea Joi Aug 06, 2009 5:51 pm

Buna ziua si bun venit pe acest forum, Adrian! Ma bucur sa te avem printre noi si te invit sa continui sa postezi pe acest blog.

Multumim lui Dumnezeu, sunt si foarte multe suflete frumoase printre noi si este o bucurie si o placere sa le cunoastem.

Nu ca m-as lauda, dar ma poti cauta si ne putem cunoaste (gasesti datele mele de contact in orice postare sau raspuns al meu in partea dreapta sub poza).

O alta persoana care o recomand din tot sufletul este Maestrul Spiritual Ioan Muntean din Arad. Iti recomand sa citesti mai intai si postarile dansului, si pe blogul Alchimie Spirituala gasesti si datele dansului de contact.

Sper ca ti-am raspuns la intrebarea ta si astept si pe ceilalti ce au placerea sa o faca.

Cu lumina si iubire, George.
George Enea
George Enea
Admin

Puncte : 5892

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum